SAYGI
BRANSLAR

Dünyada ve toplumumuzda bin yıllar öncesinden günümüze uzanarak uygulanmakta olan geleneksel tedavi yöntemlerini günümüz modern tıbbıyla birleştirerek bünyesinde barındıran disiplinler bütünüdür.

Alanında uzman doktorlarımız ve sağlık personelimizle Kupa Uygulamaları, sağlık bakanlığı onayıyla ruhsatlaandırılmış birimimizde yapılmaktadır.

Kupa Terapi (Kuru Kupa ve Yaş Kupa:Hacamat)

Kan dolaşımını arttırmak ve iyileşme sağlamak için bölgesel vakum oluşturmaya dayanan köklü tedavi yöntemleridir. Aana mekanizması bölgesel kan akımının arttırılmasına dayanır.

Kuru Kupa Tedavisi ile kan akımı arttırılarak vücuttaki atık maddelerin yoğun olarak toplandığı belli noktalardaki tıkanıklık açılmaya çalışılır. Kuru Kupa Tedavisi'nde elle yapılan masaja nazaran daha fazla sağlanan kan akımıyla hücrelerin beslenmesi artar ve karbondioksit atılması sağlanır.

Yaş Kupa Terapisi( Hacamat) ise yine vücuttaki atık maddellerin yoğun olarak toplandığı noktalardaki kirli kanın kılcal damarlardan ve ince damarlardan vücut dışarısına alınması sağlanır.

Kupa Terapi (Kuru Kupa ve Yaş Kupa:Hacamat) uygulaması toplumdaki bireylerin hastalanmaya karşı tedbir almalarına veya hastalandıktan sonra modern tıbbi tedavinin tamamlayıcısı olmak amacıyla hizmet vermektedir.

İlgili Uzmanlarımızİlgili Uzmanlarımız
Dr. Cenap Göktaş
(Dr)

İlgili Hastalıklarİlgili Hastalıklar - Tümünü Göster

SAĞLIĞINIZI YAKINDAN TAKİP EDİN!