SAYGI
BRANSLAR

Dünyada ve toplumumuzda bin yıllar öncesinden günümüze uzanarak uygulanmakta olan geleneksel tedavi yöntemlerini günümüz modern tıbbıyla birleştirerek bünyesinde barındıran disiplinler bütünüdür.

Alanında uzman doktorlarımız ve sağlık personelimizle Fitoterapi Uygulamaları, sağlık bakanlığı onayıyla ruhsatlaandırılmış birimimizde yapılmaktadır.

Fitoterapi: Bitkilerin insan sağlığı alanında nasıl kullanılabilineceğini inceleyen bilim dalıdır. Bitkilerin tamamı veya bazı bölümleri kullanılarak hazırlanmış doğal ilaçlarla hastalıkları önlemeyi ve tedavi etmeyi amaç edinen çok eski çağlardan günümüze kadar uygulanan en doğal tedavi yöntemidir. Günümüzde ise zinde bir yaşam ve hastalıkların önlenmesi için çok yardımcı için çok yardımcı bir tedavi yöntemidir. Bitkiler aslında sadece hasta olduğumuzda değil hasta olmadan da bağşıklığımızı kuvvetlendirmek için kullanmamız gereken çok kuvvetli ilaçlardır.

Fitoterapi uygulaması toplumdaki bireylerin hastalanmaya karşı tedbir almalarına veya hastalandıktan sonra modern tıbbi tedavinin tamamlayıcısı olmak amacıyla hizmet vermektedir.

İlgili Uzmanlarımızİlgili Uzmanlarımız
Dr. Cenap Göktaş
(Dr)

İlgili Hastalıklarİlgili Hastalıklar - Tümünü Göster

SAĞLIĞINIZI YAKINDAN TAKİP EDİN!