SAYGI
BRANSLAR

Dünyada ve toplumumuzda bin yıllar öncesinden günümüze uzanarak uygulanmakta olan geleneksel tedavi yöntemlerini günümüz modern tıbbıyla birleştirerek bünyesinde barındıran disiplinler bütünüdür.
Alanında uzman doktorlarımız ve sağlık personelimizle Mezoterapi Uygulamaları, sağlık bakanlığı onayıyla ruhsatlaandırılmış birimimizde yapılmaktadır.

Mezoterapi; ilk olarak 1952 yılında Dr. Michel Pistor tarafından uygulanan estetik amaçlı tıbbi bir işlemdir. Vitamin, mineral, aminoasit, enzim ve ilaçların orta deri tabakasına verilmesi işlemidir. Bu işlem sırasında hazırlanan bu karışım 4 ila 6 mm arasındaki ince uçlu iğnelerle direkt hedef dokuya enjekte ederek bölgenin tedavi edilmesi sağlanmaktır. Cilt yenileme,bölgesel zayıflama, selülit, çatlaklar,lekeler, saç tedavisi, spor yaralanmaları, anti-aging, akut ve kronik ağrı ve çeşitli deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır.

Mezoterapi uygulaması toplumdaki bireylerin hastalanmaya karşı tedbir almalarına veya hastalandıktan sonra modern tıbbi tedavinin tamamlayıcısı olmak amacıyla hizmet vermektedir.

İlgili Uzmanlarımızİlgili Uzmanlarımız
Dr. Cenap Göktaş
(Dr)

İlgili Hastalıklarİlgili Hastalıklar - Tümünü Göster

SAĞLIĞINIZI YAKINDAN TAKİP EDİN!